• Vido Heren 1 - Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Post, Lex van derOverige stafTeammanager
    Post, Lex van derOverige stafAIS-contactpersoon
    Weber, JeroenOverige stafTeammanager
  • Programma

  • Programma Vido HS1 Zaal

    Geen informatie

  • Uitslagen

  • Uitslagen Vido HS1 Zaal

    Geen informatie

  • Poulestanden

  • Poulestanden Vido HS1 (3020 Heren Senioren (L))
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Havas HS219150454740813930
    2KRAS/Volendam HS41915135084387029
    3Commandeur/VVW HS118140451239911328
    4DEF-Fire/Aristos HS219132453441911526
    5HCLB HS11911265415053624
    6Vido HS1198110479484-517
    7AHC '31 HS1197111412464-5215
    8Zaanstreek HS1187011459520-6114
    9De Blinkert HS1196211384473-8914
    10C.S.V. Handbal HS1196013380444-6412
    11Vrone/Berdos HS2193214467542-758
    12Cometas HS2192116391518-1273
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Vido HS1

    Heren Senioren (L)

    25,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    25,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Teamsponsor