• Vido Heren 1 - Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koning, DelianOverige stafBegeleider

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

  • Programma Vido HS1 Zaal

    Geen informatie

  • Uitslagen

  • Uitslagen Vido HS1 Zaal

    Geen informatie

  • Poulestanden

  • Poulestanden Vido & Zaanstreek HS ( Hoofdklasse HK HS-D )
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Saturnus Leiden HS122220071145225944
    2Gemini (Z) HS122160658342915432
    3Handbal Domstad HS12214175424776529
    4KRAS/Volendam HS322120106045723224
    5CSV Handbal HS12211011550572-2222
    6Lotus HS12210210549573-2422
    7SOS-Kwieksport HS12210210476494-1820
    8Oliveo HS2229013581596-1518
    9Hercules HS2228212536585-4918
    10De Blinkert HS1229013509547-3818
    11Grote Feesten/US HS2227114513543-3015
    12Vido & Zaanstreek HS220022386700-3140
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vido & Zaanstreek HS

    Heren Senioren (L)

    17,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    31,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Teamsponsors