• Vido Dames 1 - Zaal

    © Foto Danny Klijnsma

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Erades, DennisOverige stafBegeleider
    Stut-Groot de, NicoleOverige stafTeammanager
    Stut-Groot de, NicoleOverige stafAIS-contactpersoon
  • Programma

  • Programma Vido DS1 Zaal
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTVido DS1 (d) - Tornado DS1 (d)Vido/Beuk de
    8 apr. AFGELASTD.T.S. '48 DS1 (d) - Vido DS1 (d)DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
  • Uitslagen

  • Uitslagen Vido DS1 Zaal
    DatumWedstrijdUitslag
    28 mrt.SV De Valken DS1 (d) - Vido DS1 (d)
    21 mrt.Vido DS1 (d) - Meervogels'60 DS1 (d)
  • Poulestanden

  • Poulestanden Vido DS1 (3010 Dames Senioren (L))
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Zeeburg DS11916125124209233
    2Cometas DS11915135034109331
    3Westfriesland/SEW DS31912254934197426
    4U.S. DS11912254864305626
    5Tornado DS11912254764255126
    6Meervogels'60 DS119928453458-520
    7KSV DS1198384354201519
    8WPK/Westlandia DS3197012462461114
    9Vido DS1196013384470-8612
    10SV De Valken DS1194213404471-6710
    11Commandeur/VVW DS2194114484509-259
    12Green Park/Handbal Aalsmeer DS2191018322521-1992
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Vido DS1

    Dames Senioren (L)

    20,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    24,74

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,63

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Teamsponsors

  • Teamsponsors inloop- en reserveshirt
    Vixx
    Speer Fysiotherapie
    New York Pizza
    Café De Heeren
    Bastiaanschoon.nl
  • Teamsponsors trainingspakken
    Knook Totaal TechniekBuro C5
    GomesVos Groep
    KarhofDe Graaf Afvalbeheer
    Ageras SecurityOMC - Machineonderhoud
    Hugo Boss - Deitmers SelectBest Escape Purmerend
    Van Overbeek Makelaars