• Vido Dames 1 - Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hogguer, ClaudineOverige stafTeammanager
    Mantel, MarvinOverige stafBegeleider
    Schneider-Engenhulst, LeonieOverige stafBegeleider
  • Programma

  • Programma Vido DS1 Zaal

    Geen informatie

  • Uitslagen

  • Uitslagen Vido DS1 Zaal

    Geen informatie

  • Poulestanden

  • Poulestanden Vido DS1 ( Hoofdklasse HK DS-F )
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meervogels'60 DS122191257443314139
    2ZAP DS222180460946214736
    3Westfriesland/SEW DS322170563148714434
    4Tornado DS12213185244547027
    5Valken DS12213095434687526
    6Geel-Zwart DS12212285945454926
    7JuRo Unirek/VZV DS42211110537528923
    8Westfriezen DS1226313459533-7415
    9DSOV DS1226115428571-14313
    10Green Park/Handbal Aalsmeer DS2226016393485-9212
    11Hollandia T DS1225116469558-8911
    12Vido DS1221021372609-2372
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Vido DS1

    Dames Senioren (L)

    16,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    27,68

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,09

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Teamsponsors

  • Teamsponsors inloop- en reserveshirt
    Vixx
    Speer Fysiotherapie
  • Teamsponsors broekjes
    Avanti Advisering
    Wibu Dakwerken
  • Teamsponsors trainingspakken
    Knook Totaal TechniekBuro C5
    De Graaf AfvalbeheerVos Groep
    Ageras SecurityOMC - Machineonderhoud
    Van Overbeek MakelaarsBest Escape Purmerend